VŠĮ Mes kitokie
Vaikų užimtumo centras

 Zuikių pieva

Vaikų darželis Kaune vaikams nuo 2-6m.

Vaikai – didieji mūsų mokytojai. Ir kartais programos, sukurtos ir pritaikytos vaikų auklėjimui, skamba labai dirbtinai, nes… mūsų mažieji labiau už suaugėlius intuityviai jaučia, kas jiems geriausia. Turim pripažinti, kad bene didžiausias menas yra išsaugoti vaiko prigimtines charakterio savybes jam augant. Nuolankumą, norą padėti kitam, smalsumą, atlaidumą..

Pagrindinė vaikų darželio veikla yra žaidimas. Tai savotiškas darbas, kurį dirbs visi zuikučiai kiekvieną dieną, taip bandydami prisijaukinti pasaulį.

Mūsų vaikų darželyje apsigyvens mažasis zuikutis Puikis, kuris mokins vaikus rūpintis, mylėti ir žaisti. Mes kursime didelę zuikių šeimyną, vaikai bus mokomi būti lygiaverčiais šeimynos nariais. Vaikų darželio Zuikių mokykloje rytas prasideda mankštele ir kasdieniu „Ryto rato“ ritualu, kurio metu vaikai dalinasi vakarykščiais įspūdžiais (lavina kalbą), susipažįsta su dienos, savaitės tema.

Po „Ryto rato“ vyksta kasdienė auklėtojos suplanuota veikla. Ilgesnį laiką vyraujanti tema (keičiama kas savaitę ar dvi) – puiki proga skatinti vaikų kūrybiškumą, tėvelių integraciją į pažintinį procesą, daryti kūrybinį projektą (pvz., mozaiką, koliažą iš buitinių atliekų), o galiausiai viską apibendrinti.

Vaikų darželis Kaune dirba nuo 8 -17 val. priešpiečius ir pietus vaikai atsineša patys. Kaina 120 Eur. mėnesiui. Stojamasis mokestis 50€. Yra galimybė nelankyti kiekvieną dieną. Vienos dienos kaina 9€.