VŠĮ Mes kitokie
Vaikų užimtumo centras

Gimtadieniai  

Kviečiame švęsti gimtadienius mūsų studijoje. Vaikų amžius nuo 4-12m. Programa parenkama pagal poreikius. 

Kur: Pakraščio 24, Kaunas, tel. 860197439

Ką galima atsinešti: Maistas ir gėrimai atsinešami pagal poreikius, nelimituojame. Studijoje negalima vartoti alchoholinių gėrimų. Tėvelias suteikiama atskira erdvė pasibuvimui ir stalo papuošimui vaikų vaišėms. Gimtadienis vyksta kitose dviejuose erdvėse kuriose vyksta meniniai ir aktyvūs žaidimai. Rengiamos estafetės, šokių turnyrai ir .t.t

Programos:

1. Kelione aplink pasaulį. 5-12m. vaikams. Tai 2,5val. trunkanti programa kurioje vaikai susipažins su skirtingais žemynais ir pagal jų tematiką atliks užduotėles. Tai paišymas su spalvotu smėliu, liejimas akvarelės, lipdymas, įvairios rungtys.

2. Princesija tai mažosioms mergaitėms skirtas  2,5val. gimtadienis princesių gyvenimo kasdienybe. Jos persirengs rūmų damomis ir keliaus pilies koridoriais. Mokinsis piešti su druska ir akvarele, darys kalėdom skirtas dovanėles ir dar daug atrakcijų. Jas lidės rūmų dama princesė Dinija, kuri jau išmoko princesės gyvenimo ypatumų. Kviečiame nors pora valandų pabūti rūmu freilina, dama ar princese. 

3. Dinozaurija arba Sekliai. Tai 2,5val. gimtadienis keliausime į dinozaurų pasaulį. Susipažinsime su jų ištakomis. Taip pat, sekliai seks įvairių šalių istorijos vingiais.