VŠĮ Mes kitokie
Vaikų užimtumo centras

     Vasaros stovykla "Kurk save" 

Kokia įsimintina ir ypatinga vasara!  Baigėsi visą vasarą vykusi, šešių pamainų, dienos stovykla "Kurk save". Jos metu Kauno bendrojo lavinimo ir specialiųjų mokyklų vaikai džiaugėsi vasara, dalyvavo išvykose, kasdien buvo po naują įspūdžių dieną. 

Vaikai susipažino su Kauno muziejais, dalyvavo jų edukacijomis. Aplankėme Zoologijos sodą, Kauno muziejų, Kauno pilį, T.Ivanausko muziejų, M.K.Čiurlionio muziejų, IX fortą ir kt. žymias vietas. Su vaikais draugavo savanoriai iš Lietuvos ir Ispanijos. Labai džiaugiamės, jog kartu su tiek daug žaismingų ir protingų vaikų sukūrėme vasaros stovyklą!

Džiaugiamės, kad šioms stovykloms įgyvendinti buvo gautas dalinis finansavimas iš Kauno miesto savivaldybės "Inciatyvos Kaunui" programos. Stovykloje dalyvavo 17 vaikų iš šeimų, kurios gauna socialinę paramą, 32 neįgalūs vaikai ir 25 bendrojo lavinimo mokyklų mokiniai. Norime visiems padėkoti Jums už kūrybiškumą, draugiškumą, pasitikėjimą ir palinkėti gero starto mokyklų suolose! Iki pasimatymo!

     

Stovykla „Kurk save“ – tai galimybė vaikams susipažinti su įvairiomis veiklomis.

„Kurk save“ stovyklos tikslas – supažindinti vaikus su įvairiomis skirtingomis veiklomis, kurios skatina kūrybiškumą, sportiškumą, darbą komandoje, išlaisvina jų asmenybę, leidžia išreikšti idėjas ir jas įgyvendinti.

Sporto diena – tai diena, kai ne tik stiprinama vaiko fizinė forma, bet ir pasitikėjimas savimi, vaikas susipažįsta su sporto šakomis (krepšinis, futbolas, badmintonas, tinklinis, estafetės), vyksta mokymas dirbti komandoje, tai puiki proga parodyti vaikams savo talentus bei pabandyti mokyti kitus vaikus ir jiems padėti.

Muzikos ir šokių diena lavina klausą, koordinaciją, judesius, vaikai gilina žinias apie skirtingus muzikos ir šokių stilius, skatina kūrybiškumą gaminant muzikos instrumentus iš neįprastų daiktų, vaikai mokosi lietuviškų ir angliškų dainų, kurios plečia vaikų žodyną.

Teatro dieną kuriami kostiumai, įsikūnijama į įvairius daiktus, gyvūnus ir augalus, o tai leidžia vaikams įsijausti į kitus ir suprasti, kuo mes skiriamės nuo daiktų. Taip pat mokysimės išreikšti emocijas ir jas perteikti per judesius.

Filmų ir žaislų diena leidžia atsiskleisti vaikams, parodyti tai, kas jiems patinka, pasakoti prieš visus stovyklos vaikus ir savanorius istorijas apie žaislus, pasvajoti, kokie mes norėtumėme būti. Savaitės eigoje vaikai pasirinks kurios sritys jiems įdomios, kur jie nori tobulėti, gilinti žinias. Visas stovyklos veiklas vaikai galės toliau daryti namuose, mokyti šeimos narius, o galbūt tai taps jų mėgstamu laisvalaikio užsiėmimu. 

Stovyklų akimirkos  sebėkite mūsų facebook puslapyje

 Straipsnis apie stovyklas yra čia...