Vasaros stovykla "Kurk save" 

„Mes kitokie” stovyklos grįžta! Kurk save – tai naujas stovyklų devizas, kuris kviečia vaikus nuo birželio 4 d. iki rugpjūčio 24 d. laiką leisti susipažįstant su įvairiausiais užsiėmimais, kurie skatina kūrybiškumą, sportiškumą, darbą komandoje, išlaisvina vaikų idėjas! Kiekviena diena bus ypatinga – lauks sporto, dailės, muzikos ir šokių, gyvūnų, lėktuvų ir teatro dienos! 
Ko mums dar trūksta? Aktyvių, bendraujančių ir atsakingų savanorių ir praktikantų!
Jei norite prasmingai praleisti šiltas vasaros dienas, kiekvieną dieną pramogauti, vykti į ekskursijas, bendrauti su vaikais ir organizuoti užsiėmimus - mes laukiame Jūsų!


Stovyklos darbo laikas nuo 8-18val. Darbas pamainomis po 6 val. dirbant ilgiau suteikiamas maitinimas. Stovykloje bus mišrios grupės ypatingi vaikai su bendrojo lavinimo mokyklų mokiniais. 
Veiklos organizuojamos studijoje ir lauke. Bus organizuojamos  išvykas po Kauno apylikes. Vyks kaniterapijos užsiėmimai. Vaikų skaičius stovykloje iki 12. Stovyklos pamaina vyks 2 savaites.
PRAKTIKANTAMS puiki proga atlikti praktiką: ergoterapeutams, kinezeterapeutams, soc. pedagogų ir kitų mokslų studentams.  Moksleiviams užskaitomos socialinės valandos. 
 Jūsų  laukiame adresu: Pakraščio g. 24, nuo 8 iki 18val.

Detalesnė informacija tel. 860197439 ir el.paštu meskitokieinfo@gmail.com

Savanorių koordinatorė Berta tel. 8633 31602 el. p. bertasink@gmail.com .

Kur save I pamaina
Stovyklos programos aprašymas
KURK SAVE programa pirma pamaina.pdf (216.26KB)
Kur save I pamaina
Stovyklos programos aprašymas
KURK SAVE programa pirma pamaina.pdf (216.26KB)


2018m. Stovyklos pamainos: 
I birželio 4-15d. vietų nėra  Pirmos pamainos stovyklos grafikas
II birželio 18-29d. vietų nėra
III liepos 2-13dvietų nėra
IV liepos 16-27d. vietų nėra 
V liepos 30 - rugpjūčio 10d. vietų nėra
VI rugpjūčio 13-24d. vietų nėra                            


Stovykla „Kurk save“ – tai galimybė vaikams susipažinti su įvairiomis veiklomis.

„Kurk save“ stovyklos tikslas – supažindinti vaikus su įvairiomis skirtingomis veiklomis, kurios skatina kūrybiškumą, sportiškumą, darbą komandoje, išlaisvina jų asmenybę, leidžia išreikšti idėjas ir jas įgyvendinti.

Sporto diena – tai diena, kai ne tik stiprinama vaiko fizinė forma, bet ir pasitikėjimas savimi, vaikas susipažįsta su sporto šakomis (krepšinis, futbolas, badmintonas, tinklinis, estafetės), vyksta mokymas dirbti komandoje, tai puiki proga parodyti vaikams savo talentus bei pabandyti mokyti kitus vaikus ir jiems padėti.

Muzikos ir šokių diena lavina klausą, koordinaciją, judesius, vaikai gilina žinias apie skirtingus muzikos ir šokių stilius, skatina kūrybiškumą gaminant muzikos instrumentus iš neįprastų daiktų, vaikai mokosi lietuviškų ir angliškų dainų, kurios plečia vaikų žodyną.

Teatro dieną kuriami kostiumai, įsikūnijama į įvairius daiktus, gyvūnus ir augalus, o tai leidžia vaikams įsijausti į kitus ir suprasti, kuo mes skiriamės nuo daiktų. Taip pat mokysimės išreikšti emocijas ir jas perteikti per judesius.

Filmų ir žaislų diena leidžia atsiskleisti vaikams, parodyti tai, kas jiems patinka, pasakoti prieš visus stovyklos vaikus ir savanorius istorijas apie žaislus, pasvajoti, kokie mes norėtumėme būti. Savaitės eigoje vaikai pasirinks kurios sritys jiems įdomios, kur jie nori tobulėti, gilinti žinias. Visas stovyklos veiklas vaikai galės toliau daryti namuose, mokyti šeimos narius, o galbūt tai taps jų mėgstamu laisvalaikio užsiėmimu. 

Stovyklos darbo laikas nuo 8-18val. 
Maitinimas 3 k. dienoje.
Veiklos organizuojamos studijoje ir lauke. Bus organizuojamos  išvykas po Kauno apylikes. Vyks kaniterapijos užsiėmimai. 
Vaikus prižiūri kvalifikuoti vadovai ir savanoriai. 
Vaikų skaičius stovykloje iki 12 
Stovyklos pamaina vyks 2 savaites. Stovyklos kaina 45Eur. galima lankyti nemokamai reikia atitikti priede pateiktas sąlygas.

Planuojama preliminari programa

8:00–8:45 vaikai renkasi studijoje, žaidžia stalo žaidimus, susipažįstame.

8:45–9:00 rytinė mankšta.

9:00–9:30 pusryčiai.

9:30 – ruošiamės į išvykas.

10:00 nuotykiai ir išvykos

Taip pat kiekvieną dieną vyks fizinio aktyvumo ir sveikatos užsiėmimai, du kartus per savaitę kaniterapijos užsiėmimai.

13:00–13:45 pietūs.

13:45-16:15 teminiai užsiėmimai: įvairios meninės veiklos, šokiai, sportinės veiklos, stalo žaidimai, filmukų peržiūra, šaškių ir boulingo turnyrai, vaidinimai ir kita.

16:15–16:40 pavakariai.

16:40–18:00 užsiimame laisva veikla ir laukiame tėvelių.

Stovyklų akimirkos  sebėkite mūsų facebook puslapyje

 Straipsnis apie stovyklas yra čia...